Mega Mindy en de Poppenspeler
De populaire superheldin Mega Mindy keert volgend jaar in februari terug in de Nederlandse theaters met een nieuwe voorstelling.
In de theatershow De Poppenmeester is een gevaarlijke boef alle macht van Mega Mindy afnemen. De boef is Mega Mindy telkens te snel af. Als hij vervolgens van Mega Mindy een pop maakt en ze alle krachten kwijt is kan Opa Fonkel haar bijstaan met zijn ingenieuze uitvindingen.
De in roze gestoken superblondine toede van februari tot begin mei van dit jaar met de eerste musical De Schitterende Smaragd langs uitverkochte zalen. De dvd van deze spetterende musical is reeds verschenen.
Komende zomer komt zal de eerste speelfilm Het Geheim van Mega Mindy in de bioscoop te zien zijn. De rol van slechterik Mega Volta is weggelegd voor actrice Yolanthe Cabau van Kasbergen.
29-05-2009 | 20:52 | Link | Geen reactie's | Reageer »