Plopsa Indoor Coevorden zoekt Administratief medewerker

PlopsaDe Plopsa Group van Studio 100 is voor Plopsa Indoor Coevorden op zoek naar een Administratief medewerker.

Functie

Je bent het lokale aanspreekpunt in Coevorden voor de personeels- en financiële dienst van Plopsa. Naast de dagelijkse controle van de tijdsregistratie doe je de administratieve verwerking van de arbeidsongevallen en vul je allerhande sociale documenten nauwgezet in. Je verzorgt het onthaal en de opleiding van nieuwe medewerkers (vaste medewerkers en studenten) en volgt de personeelsplanningen op de voet op.

Voor de financiële dienst ben je verantwoordelijk voor het uitreiken van de kassa’s, de controle op kassaverrichtingen en omzet per verkooppunt. Verder sta je in voor de opmaak van de financiële rapportering en de voorbereiding van de bankstortingen en het geldtransport. Je staat hiervoor in nauw contact met de personeels- en financiële diensten van Plopsa in België.

Profiel

Je volgde met succes een HBO-opleiding, bij voorkeur een administratieve opleiding. Een eerste werkervaring is een pluspunt, je bent sterk in administratie en contactvaardig. Werken op zaterdag, zondag en feestdagen is voor jou geen probleem.

Aanbod

Plopsa biedt een zeer afwisselende job in een groeibedrijf met informele, open werksfeer tussen gemotiveerde collega’s. We voorzien een contract van onbepaalde duur, een competitief salaris met extralegale voordelen. Daarnaast krijg je een teamkaart die je gratis toegang verschaft tot onze en andere pretparken, korting op de merchandisingproducten, …

Interesse?

Stuur uw kandidatuur met gedetailleerd CV naar Plopsa t.a.v. de personeelsdienst, De Pannelaan 68, 8660 Adinkerke – De Panne, België.

Bookmark and Share 03-01-2010 | 15:58 | Link | 1 reactie | Reageer »
Reacties

Mijn motivatie voor de functie administratief medewerkster.

Inmiddels heb ik bij verschillende bedrijven in diverse branches ervaring als telefoniste en als administratief,

medewerker op kunnen doen. Zo heb ik kennis kunnen maken met alle aspecten van deze functie. In deze tijd heb ik gemerkt dat ik een harde werker ben en dat ik absoluut geen negen tot vijf mentaliteit heb. Daarnaast heb ik een flexibele en loyale instelling. Ben leergierig, enthousiast, accuraat en heb een relevante administratieve ervaring,

Over het algemeen ben ik een persoon, die graag een uitdaging zoekt. In de afgelopen jaren heb ik ondervonden dat ik deze kan vinden in de afwisseling, die deze functie biedt. Bovendien geeft het tevreden stellen en helpen van klanten mij erg veel voldoening. Om deze redenen zou ik graag aan de slag gaan.

lucienne gelauff | 30-03-2010 08:02 |

Laat een bericht achter

Je moet zijn ingelogd om een bericht je plaatsen.

Heb je geen account registreer je kostenloos.

Dit is een onofficiële Studio 100 website, de officiële website is hier te vinden.