Uitzonderlijk wit ezeltje geboren in Plopsaland
Plopsaland is een diertje rijker, en wat voor één! Begin deze week is een witte ezel geboren terwijl mama en papa een volledig grijze vacht hebben. Een hoogst uitzonderlijke en zeldzame kronkel van de natuur.
Bij de geboorte trok de Plopsa-dierenarts rare ogen toen er plots een wit ezeltje tevoorschijn kwam. “Het is vrij uitzonderlijk dat een grijze ezelmerrie, gedekt door een grijze hengst, geboorte geeft aan een volledig wit ezelveulentje, bovendien komt bij geen enkel van de voorouders een witte kleur voor!” aldus Dierenarts Wouter Vanlouwe. “Mama en papa ezel zijn dus blijkbaar beiden toevalig genetische dragen van hetzelfde wittekleurgen.” De bevalling verliep vlot zonder complicaties en zowel het veulentje als de merrie stellen het goed.
Ondertussen is de witte ezel de vedette van het Plopsa-dierenpark en lokt hij dagelijks duizenden nieuwsgierige Plopsa-bezoekers naar zijn wei in het park. Hij is dagelijks te bewonderen in de Amika-weide. Plopsa is nog altijd op zoek naar een orginele naam voor het beestje.

Laat een bericht achter
Je moet zijn ingelogd om een bericht je plaatsen.
Heb je geen account registreer je kostenloos.