Jelle Cleymans: Vriendschap tot het eind der tijden
Jelle Cleymans de jongen die zijn carrière verdiende bij Spring gaat sinds begin dit jaar solo. Het einde van Spring was aangekondigd en met de farewell tour is het ook definitief afgelopen. Maar Jelle blijft niet stilzitten en dus gaat hij solo. De single van de 23-jarige is getiteld Vriendschap tot het eind der tijden. Het is een rustig nummer dat afkomstig is uit de musical ‘Kuifje en de Zonnetempel’ waarin hij Kuifje speelde in 2001.
In het najaar zal productiehuis Studio 100 uitpakken met de Vlaamse musical klassieker Daens. Een klassieker waarin ook Jelle een rol zal vertolken. Daarnaast is Jelle ook te zien in de Vlaamse serie Thuis.
22-07-2008 | 08:30 | Link | 1 reactie | Reageer »
ik ben benieuwt hoe het zal klinken maar ik ben heel blij dat jelle toch nog gaat zingen want zo’n goeie stem als het zijne mag niet verloren gaan. btw er staat een fout in het artikel het is niet in 2001 dat hij kuifje speelde maar in 2007
groetjes wout
wvb92 | 22-07-2008 11:56 |