Splash volgt K3 vijf dagen

Studio 100 Splash!, een programma op de Vlaamse zender VTM, volgde de K3 tijdens de voorbereidingen en première van de musical “De 3 Biggetjes”. Je kunt ze niet alleen achter de schermen van de musical zien, maar ook privé Zo zie je dat Karen naar haar grootouders voor een pannenkoekenfestijn gaat, Kathleen stelt haar moeder en grootmoeder voor en Kristel toont wat zij doet om haar lijn en gezondheid op peil te houden.

Zoals al eerder bekend werd, krijgen de meiden een beeld in het museum van Madame Tussauds in Amsterdam. Splash! was aanwezig toen het technische team uit Londen de maten van de dames kwam opmeten.

Het verhaal van “De 3 Biggetjes” en de meiden kan je van 26 maart tot en met 30 maart 2007 dagelijks om 18u30 volgen in Splash! op de Vlaamse commerciele zender VTM.

Bookmark and Share 25-03-2007 | 21:24 | Link | Geen reactie's | Reageer »
Reacties

Laat een bericht achter

Je moet zijn ingelogd om een bericht je plaatsen.

Heb je geen account registreer je kostenloos.

Dit is een onofficiële Studio 100 website, de officiële website is hier te vinden.