80.000 bezoekers voor Plop In De Stad

Plop in de Stad, de nieuwste film van kabouter Plop & zijn vrienden ging half december in première in Vlaanderen, en op dit ogenblik lokte de film al meer dan 80.000 bezoekers naar de bioscoop!

In Plop in de Stad eet Lui - ondanks een waarschuwing van Plop - een verkeerde bes. Hij begint ogenblikkelijk te groeien en wordt zo groot als een mens. De andere kabouters worden daardoor heel boos op hem en Lui loopt verdrietig weg. Hij verdwaalt in het bos en voor hij het goed en wel beseft, belandt Lui in de grote stad. Plop, Kwebbel en Klus gaan op zoek naar Lui. Ondertussen zet die de hele stad op zijn kop en wordt hij stapelverliefd op Lisa, de enthousiaste aanvoerster van de samba fanfare. Zullen Plop, Klus en Kwebbel Lui terugvinden voor hij de hele stad op stelten zet?

Naast de kabouters treden ook heel wat bekende gezichten op in de film. Walter Baele, Pol Goossen, Annemarie Picard, Harry Van Barneveld, Arnold vanderlyde, Britt Van der Borght zijn nog maar enkele namen uit een lange lijst gastacteurs. Bovendien schitteren Sam, Kelly, Shania en Kenji Gooris-Pfaff ook tijdens deze film voor het eerst op het witte doek in een bescheiden rol.

02-01-2007 | 19:38 | Link | Geen reactie's | Reageer »

Tip:

Tip:

Laat een bericht achter

Je moet zijn ingelogd om een bericht je plaatsen.

Heb je geen account registreer je kostenloos.

Dit is een onofficiële Studio 100 website, de officiële website is hier te vinden.